Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». » Факультет інженерно-педагогічної освіти
15.06 02:00

14.06 06:56

14.06 04:59

13.06 05:54

13.06 05:50

12.06 10:43

12.06 05:24

11.06 10:19

11.06 04:46

10.06 08:34

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.18 року No1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини затверджено базовим вищим навчальним закладом по проведенню ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».

15 квітня ректор університету проф. Олександр Безлюдний урочисто оголосив про відкриття ІІ етапу Олімпіади. Він нагадав, що олімпіада проходить вже не в перше у нашому університеті. Також Олександр Іванович висловив велику подяку своїм колегам, керівникам навчальних закладів, що відрядили своїх студентів та викладачів до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ректор побажав студентам показати високий рівень знань та вмінь і нехай переможуть найсильніші.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись: голова Всеукраїнської Асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти проф. Олександр Коберник, а також голова журі проф. Дмитро Кільдеров.

З програмою проведення олімпіади учасників ознайомив декан факультету інженерно-педагогічної освіти проф. Станіслав Ткачук.

Олімпіада проводиться з метою виявлення якості підготовки фахівців з трудового навчання та технологій, професійного зростання студентів, закріплення та поглиблення знань та вмінь отриманих в процесі теоретичного та практичного навчання, стимулювання творчого зростання, виявлення найбільш обдарованих і талановитих студентів.

Підведення підсумків і нагородження переможців  Всеукраїнської студентської олімпіади відбудеться 17 квітня 2019 року.

Участь в олімпіаді беруть  студенти з різних університетів та коледжів України, які вправі носити звання найкращих та борються за першість в такій нелегкій боротьбі. Побажаємо їм успіху та перемог!