Вибори голови студентського самоврядування факультету інженерно-педагогічної освіти » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Вибори голови студентського самоврядування факультету інженерно-педагогічної освіти,  які відбулися 7 травня, продемонстрували бажання студентів обрати  людину, з якою можна буде реалізувати основну мету - зробити студентське життя цікавим.

Кандидатом на обрання голови студентського самоврядування ФІПО була студентка ІІІ курсу - Наталя Трохимчук.

Голосування тривало від 9:00 до 12:00 і за його результатами Наталії вдалося уже втретє очолити студентську раду факультету.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та плідної роботи!