ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ » Факультет інженерно-педагогічної освіти

6-8 листопада у Києві відбувся Міжнародний експофорум Ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу (FoReCH) на території виставочного центру КиївЕкспоПлаза. Це провідний захід в області ресторанно-готельного бізнесу в Україні, який представив повний спектр товарів та послуг для готелів, ресторанів, спа-центрів. Цей захід мали можливість відвідати усі бажаючі, чим і скористались студенти технолого-педагогічного факультету напряму підготовки "Професійна освіта. Харчові технології".

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Експозиція об'єднала понад 8000 кв.м виставкової площі, а в конференц-залах і презентаційній зоні відбулися ділові заходи для фахівців галузі.

Форум розділений на виставки: «Ресторан Експо», «Сучасний готель», «Ресторан Прод Експо», «Світ скла та посуду», Kiev Clean Expo, Фестиваль вина Wine Fest. Кожна з виставок розкривала певний сегмент індустрії гостинності, що дало можливість учасникам і відвідувачам оцінити стан і перспективи розвитку всіх складових сектору HoReCa в Україні.

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Виставки форуму щорічно збирають лідерів ринку. Цього року їх учасниками стали компанії Merx, Nestle, BergHoff, Revol, Rosle, Accord Group, «Новий проект», «Торговий дизайн», «Контакт», «Імперія торгівлі», BMG group «Maresto», «Bartcher», «Профітекс», «Євростандарт» , Piramit , «Форвард», Accord Group, «Промайстер», «Шен», «Меркс Тім», Golden Bar, Ionia, Carraro, Gemini, «Альфа СПА», «ДЮСО», «БТЛ», «ЕвроЕстетГрупп», Body Evolution, Dr. Sea, «Курорт Сервіс» та ін.

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Форум являє собою не просто експозицію товарів і послуг для ресторанно-готельного сектору, а неординарний майданчик інноваційних ідей розвитку бізнесу.

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

3 дні виставки - це безліч семінарів та майстер-класів, презентацій і ексклюзивних шоу, конкурсів та розіграшів. Виставка цікава не тільки тим, хто займається постачанням готелів та ресторанів, а й для дизайнерів, які оформляють бари, ресторани, кафе, готелі.

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Безсумнівно, Міжнародний експофорум Ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу (FoReCH) є найбільш яскравою подією осені для людей, залучених в індустрію гостинності, оскільки даний проект є унікальною сполучною ланкою між виробниками, постачальниками, шеф-кухарями, рестораторами і отельерами. Саме тут генеруються кращі ідеї і дається старт новим успішним проектам.