Грантовий проект надання допомоги талановитій молоді “Доступна освіта 2019” » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Грантовий проект надання допомоги талановитій молоді “Доступна освіта 2019”

7 липня стартує грантовий проект надання допомоги талановитій молоді “Доступна освіта 2019”, в рамках якого кожен може позмагатися за фінансову допомогу розміром 10 тисяч гривень на оплату навчання у будь-якому ВНЗ України.

Отримання гранта на вищу освіту є новою традицією української освітньої сфери, яка дозволяє почати кар’єру ще на етапі здобуття освіти. Це розповсюджена практика в країнах Європи та Сполучених Штатах Америки, проте і в Україні таке стимулювання талановитих людей набирає обертів.

Умови конкурсу передбачають, що учасником може стати будь-який абітурієнт 2019 року. Переможець отримає цільову фінансову допомогу на навчання у вищому навчальному закладі України. Також передбачені заохочувальні подарунки для учасників, які за результатами експертної оцінки посіли 2 та 3 місця.

Грант не видається готівковими коштами, для забезпечення цільового використання його перераховують на розрахунковий рахунок ВНЗ, який було обрано автором найкращого конкурсного матеріалу. Більш детально ознайомитися з умовами участі у творчому проекті “Доступна освіта 2019” можна на сайтах компаній-організаторів:

Barb.ua - https://barb.ua/education-grant

SiteClinic - https://siteclinic.ua/education-grant/

До участі в конкурсі приймаються оригінальні авторські статті на IT-тематику, які не були опубліковані раніше. Подавати матеріали учасники мають право до 25 серпня 2019 року включно, а оголошення результатів відбудеться 3 вересня.

Щоб стати учасником, необхідно заповнити заявку за вищенаведеними посиланнями, доєднавши до неї статтю, що відповідає вимогам конкурсу. Оцінка робіт проводиться за участі професійного журі, до якого включено і представників компаній, які виступили організаторами конкурсу.

До конкурсу запрошуються абітурієнти усіх вищих навчальних закладів України, які тільки планують отримувати вищу освіту. Бажаємо успіхів та творчого натхнення всім учасникам грантового конкурсу “Доступна освіта 2019”!