Порядок поселення студентів в гуртожитки на 2018/2019 навчальний рік » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Порядок поселення студентів в гуртожитки на 2018/2019 навчальний рік

Порядок поселення студентів в гуртожитки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету інженерно-педагогічної освіти на 2018/2019 навчальний рік

Поселення проводиться  в період  з 29  по 31 серпня 2019 року

Крок перший.

Для поселення необхідно прибути  в деканат факультету і звернутися до відповідальної на факультеті за поселення особи та написати заяву на поселення (якщо такої не писали при вступі).

Крок другий.

За результатами розгляду заяви студенту видається направлення на поселення в гуртожиток.

Крок третій.

Студент повинен заздалегідь взяти із собою  пакет документів, необхідних для поселення:

- Заява на поселення (якщо не писали при подачі документів);

- Договір на поселення (роздрукувати ) – 2 примірники;

- Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або копія ID карти та витяга з реєстру;

- Копія ідентифікаційного коду;

- Оригінал довідки про проходження флюрографічного огляду, який пройдено не більше року тому;

- Медична довідка за формою 086-О;

- Фотокартка  3 x 4 – 6 шт.

- Конверт  11 x 16 (без марки).

- Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги (в разі наявності), необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

Крок четвертий.

Комендант гуртожитку ознайомлює студента з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках УДПУ» та правилами  пожежної безпеки.

Комендант гуртожитку виписує ордер на поселення та оформляє зі студентом договір на проживання в гуртожитку УДПУ.

Крок п’ятий.

Студент оплачує проживання в гуртожитку за реквізитами, які надає комендант.

УВАГА!!!
Першочергово надаватимуться місця студентам, які належать до соціально незахищених категорій (сироти, напівсироти, чорнобильці, діти з багатодітних сімей, діти воїнів АТО).