Бліц-турнір з інженерної та комп’ютерної графіки » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Студенти факультету взяли участь у міжвузівському бліц-турнірі з інженерної та комп’ютерної графіки, який проходив 19 листопада на базі Уманського національного університету садівництва. Студенти виконували комплексне ортогональне креслення та аксонометричні проекції деталей в середовищі КОМПАС-3D.

Бліц-турнір з інженерної та комп’ютерної графіки

Після того як студенти виконали поставленні перед ними завдання, свій майстер-клас з інженерної та  комп’ютерної графіки провели викладачі вищих навчальних закладів. Цікаво, що роль членів журі виконували самі студенти.

Бліц-турнір з інженерної та комп’ютерної графіки

Після підведення підсумків студенти, які зайняли призові місця були нагородженні дипломами, а всі учасники отримали грамотами за участь у бліц-турнірі.

Бліц-турнір з інженерної та комп’ютерної графіки

Бажаємо нашим учасникам подальших успіхів!