Проведення ректорського комп'ютерного тестування » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Проведення ректорського комп'ютерного тестування

У відповідності до наказу ректора «Про проведення ректорського комп'ютерного тестування» № 674 о/д від 09.09.2019 р. з метою перевірки якості результатів навчання випускників університету здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» за підсумками літньої заліково-езаменаційної сесії 2018-2019 н. р. на факультеті з 23.09.2019 р. згідно графіка проведення РКТ розпочалось тестування студентів IV курсу.

Інженерами-програмістами факультету забезпечено безперебійний доступ учасників тестування до мережі Moodle та технічну підтримку викладачів та студентів у комп'ютерних класах факультету під час проведення данних сеансів тестування.

Проведення ректорського комп'ютерного тестування