Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019 » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019

26 вересня студенти спеціальності Професійна освіта (Харчові технології) та викладачі факультету відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019 в Міжнародному виставковому центрі м. Києва. Дана виставка FoReCH вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності. Виставка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa. Виставка також є професійним майданчиком семінарів, який об’єднує найкращих спікерів – професіоналів ресторанної справи (управління, кухня, сервіс, персонал, маркетинг, концепція, тренди). Студенти мали можливість відвідати майстер-класи відомих рестораторів та продегустувати їхні страви.

У вільний час студенти факультету разом зі своїми кураторами відвідали культурні та історико-архітектурні місця нашої столиці.

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу Forech-2019