Презентація міжнародних освітніх програм » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Презентація міжнародних освітніх програм

1 жовтня 2019 року відбулася зустріч викладачів і студентів факультету інженерно-педагогічної освіти з координатором міжнародного співробітництва університету Ольгою Сушкевич та директором Польського культурно-освітнього центру Ігорем Кривошеєю, організована заступником декана з міжнародної діяльності Оксаною Коробань.

Ольга Сушкевич розповіла про можливості міжнародних освітніх програм доступних для викладачів і студентів нашого університету в різних країнах: Словаччині, Латвії, КНР, Угорщині, Казахстані, та інших. Ігор Кривошея презентував Польські освітні програми.

Наприкінці зустрічі декан факультету Станіслав Ткачук подякував гостям за їхню діяльність, а також за цікаву і важливу інформацію.

Презентація міжнародних освітніх програм