Зустріч з учасником АТО Міркаміловим Максимом Сергійовичем » Факультет інженерно-педагогічної освіти
12.11 12:13

12.11 12:04

12.11 04:01

11.11 10:07

11.11 05:51

9.11 04:03

8.11 09:33

8.11 09:32

8.11 09:09

8.11 08:29

Зустріч з учасником АТО Міркаміловим Максимом Сергійовичем

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми навіть не замислюємося  над тим, що може нести за собою війна. На даний час на сході України знаходиться чимало  патріотів, які без вагань покинули сім’ю, дім, роботу та пішли захищати рідну землю від підступного ворога.

29 жовтня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч з учасником АТО. З радістю і гордістю студенти та викладачі привітали Міркамілова Максима Сергійовича, який оберігав наш мир і спокій, захищав нас від зовнішньої агресії. Зустріч відбулася в дружній, по-домашньому, теплій атмосфері.

Максим охоче вступив в діалог із присутніми та розповів про досвід, який отримав під час служби.

Усі ми повинні знати і шанувати героїв, які живуть поруч із нами. Ми дякуємо гостеві за подаровану зустріч і бажаємо йому добра, злагоди, любові та сімейного затишку, а всій нашій країні – мирного неба! Слава Україні!

Зустріч з учасником АТО Міркаміловим Максимом Сергійовичем