Батьківські збори » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:18-11-2019, 07:39

Батьківські збори

15 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися батьківські збори, на яких були присутні батьки студентів I-II курсів.

Перед батьками виступив декан факультету, який розкрив основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі. Студенти першого курсу підготували для батьків приємний сюрприз у вигляді оригінальної концертної програми. Першокурсники радували своїх батьків кращими номери художньої самодіяльності, які були відібрані під час проведення презентації першокурсників.

Після концерту, батьки мали можливість поспілкуватися із кураторами груп та детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідуванні, проведенні дозвілля, а також обговорити проблеми, які їх турбують.