День відкритих дверей » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:18-11-2019, 07:43

День відкритих дверей

15 листопада в Уманському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі університету підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

Викладачі та студенти факультету інженерно-педагогічної освіти також демонстрували усі найкращі сторони нашого факультету. У свою чергу, батьки та абітурієнти мали можливість поспілкуватися з викладачами факультету.

Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання та багато позитивних емоцій, тому гадаємо, що в наступному році наш факультет поповниться новими амбіційними студентами.