На факультеті відбулися Андріївські вечорниці » Факультет інженерно-педагогічної освіти

З-поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

На факультеті відбулися Андріївські вечорниці

13  грудня  на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися Андріївські вечорниці. Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів. Усі присутні були вражені цікавою  і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.

На факультеті відбулися Андріївські вечорниці

Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційну українську страву - вареники, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.

На факультеті відбулися Андріївські вечорниці

На Андріївських вечорницях студенти факультету ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.