Вітання випускникам факультету » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Вітання випускникам факультету

Опубліковано:16-07-2020, 10:04

Вітання випускникам факультету

Деканат, професорсько-викладацький склад факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітають випускників факультету зі значною подією у житті і серйозним професійним досягненням – отриманням диплому за освітнім ступенем «бакалавр».

Навчання на факультеті супроводжувало багато незабутніх подій, стільки цікавих і насичених яскравими емоціями моментів, стільки нових знайомств! Попереду на Вас чекає не менш насичене життя!

Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати — це вже професіонал з великої літери.

Хочемо від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися!

Ви – майбутнє нашої країни та міцна опора для її розвитку!

Бажаємо усім успішного вступу до магістратури та чудового відпочинку перед новим стартом! Щасти Вам! Хай Бог Вас береже!