Новина

На базі нашого факультету пройшов 2 етап обласного дистанційного захисту робіт учасників МАН

Пройшов 2 етап обласного дистанційного захисту робіт учасників МАН секції «Технічні науки». Захист постерів робіт, оцінювався членами жюрі, а на конференції учні-учасники обговорювали роботи один одного. Ці етапи також оцінювались членами жюрі, та заносились у протоколи.

У конкурсі робіт учасників МАН брали участь гуртківці Уманської СЮТ, яку очолює Мартинюк Леонід Тимофійович.

Всі п’ять учасників отримали призові місця.

Консультантом робіт учасників 2 етапу обласного захисту робіт МАН секції «Технічні науки» був Мелентьєв О.Б.

Члени жюрі: Пензай С.М. (голова журі), Мелентьєв О.Б., Кожевніков Р.П., Мартинюк Л.Т., Горобець А.В., Колесник М.С, учні: Сичова Юлія, Ткаченко Артем, Шевчук Катя, Запливаний Данііл, Свиридюк Вадим.