На факультеті проведено зустріч студентів ОС «Бакалавр» І, ІІ та ІІІ курсів

З метою реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін на факультеті проведено зустріч студентів ОС «Бакалавр» І, ІІ та ІІІ курсів з гарантами освітніх програм доцентом Бербецем В.В. (освітня програма – Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика)) та доцентом Хоменко Л.М. (освітня програма – Середня освіта (Трудове навчання та технології. Фізична культура)).

Гаранти проінформували здобувачів вищої освіти з специфікою освітніх програм, їх метою, завданнями та змістом, охарактеризували дисципліни вільного вибору на наступний навчальний рік, ознайомили з силабусами навчальних дисциплін. Також гаранти освітніх програм звернули увагу здобувачів вищої освіти на їх право участі у визначенні дисциплін та їх змісту.

Заключним етапом зустрічі стало написання студентами заяв з переліком обраних дисциплін на 2021/2022 навчальний рік.