Новина

Cтуденти ФІПО відвідали виставку творчих робіт студентів і викладачів факультету мистецтв

23 жовтня студенти факультету інженерно-педагогічної освіти відвідали виставку творчих робіт студентів і викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Виставку присвячено святкуванню 20-річчя кафедри образотворчого мистецтва, з якою упродовж багатьох років кафедра технологічної освіти підтримує теплі та дружні стосунки. Викладачі та студенти кафедр обмінюються цікавим досвідом роботи, організовують майстер-класи, беруть участь у семінарах та конференціях.

Виставка вразила різноманіттям робіт та креативністю, оскільки налічує близько 150 художніх творів, виконаних у різних живописних і графічних техніках, а також вироби декоративно-прикладного мистецтва,

Загалом відвідання виставки не залишило нікого байдужим. Після її перегляду студенти отримали заряд позитиву, адже вона демонструє не лише духовне багатство студентів і викладачів факультету мистецтв, але й може послугувати натхненням для студентів факультету інженерно-педагогічної освіти.

Дякуємо організаторам за чудові враження!