Міжнародна діяльність факультету інженерно-педагогічної освіти здійснюється відповідно до основних напрямків міжнародної діяльності університету. Викладачі й студенти факультету приймають активну участь у різних міжнародних науково-освітніх заходах. Керівництво університету сприяє участі викладачів і студентів у конкурсах на міжнародні гранти, допомагає викладачам і студентам пройти стажування або виробничу практику за кордоном, брати участь у роботі наукових конференцій, з’їздів, семінарів за кордоном (Польща, Росія, Білорусь, Німеччина, Велика Британія)
Основними напрямами міжнародного співробітництва факультету та кафедри є:
- спільна із зарубіжними партнерами підготовка фахівців;
- міжнародні наукові конференції, симпозіуми та робочі зустрічі;
- членство у міжнародних наукових, освітніх, адміністративних структурах, асоціаціях, товариствах;
- участь викладачів та студентів у міжнародних програмах та фондах;
- висвітлення та відзначення наукових досягнень університету на міжнародному рівні.
Реалізуючи ці завдання викладачі кафедри за останні роки брали активну участь в міжнародних науково-практичних конференціях та інших заходах:
- Стажування в Латвії м. Рига. ISMA Business Incubator,participated in internship on «New technologies and innovation in higher education. Active teaching and learning» (certificate, training period: August 01.2019 – October 31.2019 (180 hours).
- Очна участь в освітній виставці didacta Digitale Innovationen, 21-23 лютого 2019 р., Кельн, Німеччина.
Малишевський Олег Володимирович. Стажування в Вищій школі педагогічних наук м. Варшава (140 годин в 2018-2019 н.р.).
Чичук Вадим Миколайович. Стажування в Латвії м. Рига, листопад 2019 р.
- VIIІ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О. Тхоржевського «Трудове навчання та технології»: Сучасні реалії та перспектива розвитку – 3 березня 2017 року, Умань-Київ.
- V Міжнародна науково-практична конференція пам’яті члена кореспондента НАПН України В.К.Сидоренка «Актуальні питання графічної підготовки»: Теорія, практика та шляхи розвитку – 4 березня 2017 року, Умань-Київ.
- ІХ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті академіка Д.О. Тхоржевського «Трудове навчання та технології»: Сучасні реалії та перспектива розвитку – 24 травня 2019 року, Умань-Київ.
- Мовчан Євгеній
- Гудзенко Дмитро
- Григоренко Ярослав
- Почапська Олена (програма Еразмус + з 1.02.18 по 29.06.18)
- Лоніна Лілія
- Шелепко Ігор
- Столяров Денис
- Золотніцький Вадим
- Якимчук Євгеній
Викладачі факультету активно публікують результати своїх наукових досліджень у виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз даних Scopus, Web of Science, Index Copernicus, у виданнях, які мають імпакт-фактор та включені до інших міжнародних наукометричних баз даних, а також беруть активну участь у міжнародних конференціях.
Таким чином, у результаті поетапної системної роботи спостерігається реалізація принципів мобільності студентів та викладачів відповідно до завдань Болонського процесу. Участь у міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах і круглих столах із залученням керівництва різних міжнародних організацій, відомих вчених і експертів забезпечує науково-педагогічному складу кафедри доступ до передових досягнень європейського та світового наукового співтовариства, дозволяє обмінюватися досвідом і застосовувати на практиці здобуті знання.
Усі заходи міжнародної спрямованості, що відбуваються в рамках діяльності факультету інженерно-педагогічної освіти, націлені на реалізацію сучасної політики і стратегії держави, спрямованої на подальшу розбудову національної системи вищої освіти, адаптацію її до соціально орієнтованої економіки, інтеграцію у європейське і світове співтовариство.