Новина

Відбувся захист з навчальної (технологічної практики з декоративно-ужиткового мистецтва)

25 квітня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся захист з навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 31 групи денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика). Дана практика є невід’ємною частиною підготовки до професійної діяльності майбутніх фахівців технологічної освіти, здатних здійснювати освітній процес у ЗЗСО. На захисті були присутні групові керівники:  Харитонова В.В., Потапкін В.С., гарант освітньої програми Бербец В.В., заступник декана з організації практичної підготовки по факультету Кравченко Т.В.
Під час захисту було заслухано звіти студентів про виконання ними індивідуальних практичних завдань, оформлення проєктно-технологічної документації на обраний виріб декоративно-ужиткового мистецтва. Доповіді супроводжувались презентаціями, фотоматеріалами, демонстрацією виробів. Під час практики студенти долучилися до дослідницької, технічно-конструкторської, художньої діяльності, розвинули базові soft skills. Практиканти творчо виконували завдання практики, працювали в команді, виявляли креативність, комунікабельність, критичне та екологічне мислення, комплексно розв’язували задачі.
Окрему увагу було приділено  труднощам, що виникали у період проходження практики та шляхам їх подолання. Враження студентів дозволили підвести підсумки практики та констатувати, що її проходження сприяло формуванню професійно значущих якостей особистості майбутнього фахівця в галузі технологічної освіти.
Автор допису Валентина Харитонова