Новина

Настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики з трудового навчання

Згідно з робочим навчальним планом та графіком освітнього процесу 05 лютого відбулася настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики для  здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» ІІІ курсу з-33а групи заочної форми навчання факультету інженерно-педагогічної освіти, які навчаються за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика) з виробничої(педагогічної) практики, з відривом від навчання з 05.02.2024 р. по 15.03.2024 р.

Керівник практики ознайомив здобувачів вищої освіти із термінами, метою, завданнями та особливостями проходження педагогічної практики. Також було проведено інструктаж щодо забезпечення безпеки праці на базі проходження практики в умовах воєнного стану.

Керівник практики: Мелентьєв Олег Борисович – доцент кафедри технологічної освіти