Новина

Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти 21мб групи

31 березня 2023 р. на факультеті відбулась настановча конференція з питань проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти 21мб групи, що навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Трудове навчання та технології) спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

На початку он-лайн конференції керівник практики канд. пед. наук, доцент Харитонова В.В. зауважила, що дана практика є завершальним етапом практичної підготовки здобувачів вищої освіти до професійної діяльності майбутнього фахівця в галузі позашкільної технологічної освіти. Вона ознайомила студентів з правилами безпеки життєдіяльності під час проходження практики; змістом наказу щодо місць проходження практики; основною метою, програмою і завданнями практики.

В ході зустрічі здобувачі вищої освіти були поінформовані відносно термінів проходження практики, отримали рекомендації стосовно виконання її завдань, оформлення звітної документації та процедури захисту.

Бажаємо студентам плідної роботи та успіхів у процесі проходження практики!