Новина

Дослідницька діяльність та навчання є  взаємопов’язаними аспектами освітнього процесу, що разом формують комплексний підхід до розвитку здібностей та компетентностей здобувачів вищої освіти. Це поєднання не лише збагачує навчальний  досвід  але й сприяє формуванню глибокого розуміння предмету, розвитку критичного мислення та набуттю практичних навичок, необхідних для майбутньої професійної діяльності в процесі реалізації освітніх завдань ОПП.

28 березня 2024 року викладачі кафедри та здобувачі освіти представили результати навчання і досліджень в черговій серії публікацій та доповідей на ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проєктування змісту і технологій художньо-графічної підготовки та художньо-творчої діяльності здобувачів вищої освіти(студентів) і молодих учених».

Поєднання дослідницької діяльності та навчання в рамках освітніх програм кафедри створює умови для глибшого засвоєння знань, розвитку м’яких ( soft skills ) навичок та підготовки здобувачів освіти до успішної академічної та професійної кар’єри. Такий інтегрований підхід підвищує якість освіти, сприяє розвитку інноваційного та дослідницького потенціалу здобувачів вищої освіти задекларованої змістом освітньо-професійних  програм.