Новина

Відбувся захист з навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва для здобувачів вищої освіти ОС«Бакалавр»

3 квітня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся захист з навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 12у групи денної та заочної форм навчання, які навчаються за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика). Дана практика є невід’ємною частиною підготовки до професійної діяльності майбутніх фахівців технологічної освіти, здатних здійснювати освітній процес у ЗЗСО. На захисті були присутні груповий керівник Харитонова В.В., гарант освітньої програми Бербец В.В., заступник декана з організації практичної підготовки по факультету Кравченко Т.В.

Під час конференції було заслухано звіти студентів про виконання ними індивідуальних практичних завдань, оформлення проєктно-технологічної документації на обраний виріб декоративно-ужиткового мистецтва. Доповіді супроводжувались презентаціями, фотоматеріалами, демонстрацією виробів. Під час практики, яка проходила на базі навчальних майстерень, лабораторій та кабінетів факультету інженерно-педагогічної освіти, студенти мали можливість долучитись до дослідницької, технічно-конструкторської, художньої та інших видів діяльності, розвинути базові soft skills (креативність, робота в команді, комунікабельність, взаємодія з людьми, тайм-менеджмент, саморозвиток, критичне та екологічне мислення, комплексне розв’язання проблем). Практиканти з розумінням та в повному обсязі виконували всі завдання практики.

Окремо було закцентовано увагу на труднощах, що виникали у період проходження практики та шляхах їх подолання. Особисті враження, висловлені здобувачами вищої освіти стосовно практики, дозволили підвести підсумки та констатувати, що її проходження сприяло формуванню професійно значущих якостей особистості майбутнього фахівця в галузі технологічної освіти.

Автор допису Валентина ХАРИТОНОВА