Новина

Завершились чергові курси підвищення кваліфікації учителів «Технологічна освіта у Новій українській школі»

25-29 березня на кафедрі технологічної освіти, згідно встановленого графіка, відбулися курси підвищення кваліфікації для вчителів трудового навчання (технологій).
Курси для підвищення кваліфікації учителів «Технологічна освіта у Новій українській школі» проводив завідувач кафедри технологічної освіти Андрій ТЕРЕЩУК. У змісті курсу, викладачем, було розкрито найбільш актуальні питання для вчителя технологій (трудового навчання) у Новій українській школі, як-от: «Державні стандарти базової середньої освіти: технологічна освітня галузь», «Концептуальні засади організації освітнього процесу у Новій українській школі» «Метод проєктів як провідний концепт Нової української школи», «Формувальне та підсумкове оцінювання на заняттях з технологій: методичний аспект» та інші.
Особливістю курсів у цьому навчальному році є постійний зворотній звязок з курсантами. Вчителі мали змогу не лише ставити проблемні питання але й взаємодіяти одне з одним, співпрацюючи долати труднощі, які часто з’являються в організації технологічної освіти. Освітяни мали змогу
презентувати власну професійну діяльність, ділитися досвідом організації проєктної діяльності учнів та створенням учнівських проєктів тощо. Особливо цікавими і корисними для усіх учасників курсу були презентації Валентини БЕЗНОСЮК (Благовіщенський професійний ліцей, Кіровоградська область),

Юрія ЧИЧКАЛО(Уманський гімназія 5 Уманської міської ради Черкаської області) та інші.

Співпраця на курсах тривала в дружній атмосфері співробітництва та взаємопідтримки.