Успішний захист виробничої практики здобувачами освіти 21мб групи

15 травня 2023 р. відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «молодший бакалавр» денної та заочної форм навчання, що навчаються за освітньо-професійною програмою 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Захист відбувався у присутності членів комісії – завідувача кафедри технологічної освіти Андрія ТЕРЕЩУКА, заступника декана з практик по факультету Тамари КРАВЧЕНКО, викладачів Олега МЕЛЕНТЬЄВА, Валентини ХАРИТОНОВОЇ, Олени НАГАЙЧУК.

Здобувачі вищої освіти проходили виробничу практику з 3.04.2023 р. по 28.04.2023 р. в закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладах освіти в якості керівників гуртків технологічного спрямування. Студенти звітували про основні результати своєї роботи під час виробничої практики, які представили на розгляд комісії в своїх презентаціях, розглянули проблеми, з якими вони зіткнулися під час виконання завдань практики, провели аналіз результатів своєї роботи. На запитання комісії студенти надавали вичерпні відповіді, чим довели свою компетентність та здатність виконувати професійні завдання в галузі позашкільної технологічної освіти.

Здобувачі вищої освіти засвідчили, що практика створила реальні можливості для формування їх готовності до проведення майбутньої професійної діяльності, потреби здобувати і застосовувати нові теоретичні і методичні знання, засвоювати передовий педагогічний досвід.