Відбулась настановча нарада з проходження навчальної (технологічної) практики

На факультеті відбулась настановча нарада з проходження навчальної (технологічної) практики здобувачами вищої освіти освітньої програми Середня освіта (Трудове навчання та технології) спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) 21мб групою.

В ході робочої зустрічі участь узяли заступник декана з практик канд. пед. наук, доцент Тамара Кравченко, яка ознайомила здобувачів вищої освіти з правилами безпеки життєдіяльності, змістом наказу щодо місць проходження практики; заступник декана з навчальної роботи канд. пед. наук, доцент Леся Кравченко; гарант освітньої програми Середня освіта (Трудове навчання та технології) канд. пед. наук, доцент Валентина Харитонова; куратор групи канд. пед. наук, доцент Наталія Баличева; керівник практики ст. викладач кафедри технологічної освіти Віталій Потапкін, який ознайомив здобувачів вищої освіти з програмами і завданнями практики, дав рекомендації щодо виконання завдань та оформлення документації. Ознайомив з алгоритмом роботи здобувачів вищої освіти в період дистанційного навчання.