Новина

Захист навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва 13а та 12у груп денної форми навчання

26 травня 2023 р. відбувся захист навчальної (технологічної) практики з декоративно-ужиткового мистецтва для студентів 13а та 12у груп денної форми навчання ОС «бакалавр», що навчаються за освітньо-професійною програмою 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика).

Під час проходження практики здобувачі вищої освіти мали можливість удосконалити навички розробки проєктно-технологічної документації на виготовлення виробів декоративно-ужиткового мистецтва, опанувати нові технології декоративного оздоблення виробів, щоб потім застосовувати здобуті знання та навички у майбутній педагогічній діяльності.

Про основні результати реалізації завдань практики, які були адаптовані для виконання в дистанційному режимі, студенти прозвітували у формі короткої доповіді, дали відповіді на запитання, поділились враженнями від проходження практики, проаналізували результати своєї роботи.

Здобувачі вищої освіти засвідчили, що практика – це важлива частина їх професійної підготовки, яка створює реальні можливості для формування їх готовності до проведення майбутньої професійної діяльності.