Відбувся семінар «Особливості дистанційного навчання на факультеті інженерно-педагогічної освіти».

28 вересня 2022 року для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня магістр на базі факультету інженерно-педагогічної освіти відбувся семінар «Особливості дистанційного навчання на факультеті інженерно-педагогічної освіти». Лектор гарант ОП Професійна освіта. Комп’ютерні технології професор Олег Малишевський.

Учасники семінару дізналися про особливості навчання у дистанційному форматі та використанні інформаційно-освітнього середовища УДПУ в освітньому процесі. Лектор ознайомив студентів з методами  навчання на онлайн заняттях, які допоможуть вдосконалити інформаційно-комунікаційні компетентності з питань роботи на сучасних освітніх платформах.