Захист виробничої (педагогічної) практики магістрами ОП «Професійна освіта. Комп’ютерні технології»

Захист виробничої педагогічної практики магістрів освітньої програми «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» є ключовим етапом у їхній підготовці до професійної діяльності. Під час цього заходу студенти мають можливість продемонструвати свої знання, навички та здатності, набуті протягом практичної частини навчання.

Такий захист відбувся 6 грудня 2022 року за участі керівників від баз практик, де здобувачі вищої освіти представили  результати своєї роботи, розповіли про виконані завдання, використані методи навчання, а також поділилися своїми враженнями та висновками про практику.

У рамках захисту практики магістри мали змогу отримати конструктивні зауваження від своїх роботодавців, керівників практики та викладачів. Це дозволило їм зрозуміти свої сильні сторони та ті аспекти, що потребують покращення, а також отримати рекомендації щодо подальшого професійного розвитку.

Загалом, захист виробничої педагогічної практики є важливим етапом у професійній підготовці магістрів освітньої програми «Професійна освіта. Комп’ютерні технології». Він дозволяє студентам продемонструвати свою готовність до професійної діяльності, отримати об’єктивну оцінку свого рівня підготовки та визначити напрямки подальшого розвитку.