Подорож до мрії….

В ДІАЗ «Стара Умань» куратори (Тетяна Драченко, Наталія Сусла, Юлія Гвоздецька, Ольга Орлова, Андрій Гедзик, Леся Кравченко) та студенти факультету були присутні на відкритті виставкового проєкту «Спогад та мрія. Пам’ятки під час бойових дій»

На виставці представлено  експонати митців Геннадія Гутгарца та Михайла Федорина.  Відвідувачів захопив виступ  Геннадія Гутгарца , який пояснив, що ключем до розуміння творчості авторів є місце, як культурний ландшафт, та час як плинне сьогодення.

Як наголосили автори мистецького проєкту, їх твори розповідають про дім як багатогранне місце,  в якому віддзеркалюється цілий комплекс соціальних та культурних аспектів,  пересікаються людські долі на тлі простору і часу.

Також студенти та викладачі відвідали постійну експозицію, присвячену відкритому воєнному нападу росії на Україну.

Завдячуючи таким заходам в нашій пам’яті назавжди викарбуються імена кожного, хто в боротьбі за нашу гідність, волю та кращу долю для України віддав найдорожче – життя!