Талят Азізов успішно завершив наукове стажування в університеті «Краківська Політехніка»

Професор Азізов Талят Нуредінович, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності, успішно завершив наукове стажування, яке відбулося з 26.02.2024 р. до 29.03.2024 р. в університеті «Краківська Політехніка» (м. Краків, Республіка Польща).

Протягом цього періоду професор Азізов Т.Н. провів лекційний курс з теоретичної механіки та загального будівництва для студентів будівельних спеціальностей в обсязі 60 академічних годин.

Наукова частина його перебування складалася з чотирьох доповідей для професорсько-викладацького складу та аспірантів кафедри будівельної механіки та матеріалознавства Краківській політехніки:

1. Вплив кручення при розрахунку перехресно-стрижневих систем і суцільних плит. Проблеми визначення поперечних сил в тонких плитах.
  2. Практичні методи врахування дії ударних повітряних хвиль на будівлі та споруди.
  3. Експериментальні дослідження залізобетонних конструкцій.
  4. Жорсткість залізобетонних елементів з тріщинами при крученні.

Активна співпраця зі світовими вченими, вивчення передового наукового досвіду, успішна наукова діяльність є важливою складовою у зміцненні академічних зв’язків нашого університету з іноземними партнерами.