Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Український державний університет імені Михайла Драгоманова
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Хмельницький національний університет
Всеукраїнська асоціація наукових та практичних працівників технологічної освіти

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Х Всеукраїнська науково-практична конференція

«Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи»

21 листопада 2023 року

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Напрями роботи конференції:

1. Тенденції професійної підготовки майбутніх фахівців професійної та технологічної освіти в умовах євроінтеграційних процесів.
2. Дистанційне та змішане навчання у професійній та технологічній освіті.
3. Підготовка вчителя до організації компетентнісного навчання у Новій українській школі.
4. Теорія і практика формування м’яких навичок (soft skills) у здобувачів професійної та технологічної освіти.
5. Практична підготовка майбутніх фахівців професійної та технологічної освіти.

Умови участі у науково-практичній конференції:

Робоча мова конференції: українська.

Форма участі: очна / дистанційна, яка передбачає публікацію тез в електронному збірнику, отримання програми конференції та електронного сертифікату учасника.

Для участі у конференції необхідно до 14 листопада 2023 року (заповнити google форму) та завантажити матеріали доповіді

Назва файлу матеріалів повинна містити прізвище автора.

Про одержання матеріалів оргкомітет конференції обов’язково надішле підтвердження.

Матеріали конференції (програма конференції, електронні сертифікати учасників, електронний збірник матеріалів) будуть розміщені на сайті факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини tpf.udpu.edu.ua/aktualni-problemy-profesijnoyi-ta-tehnologichnoyi-osvity-dosvid-ta-perspektyvy-2023

Для тих, хто бажає опублікувати результати своїх досліджень у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, є можливість публікації статті у:

• «Збірнику наукових праць Уманського державного педагогічного університету» http://znp.udpu.edu.ua/
  • «Проблеми підготовки сучасного вчителя» http://psv.udpu.edu.ua/
  • «Психолого-педагогічні проблеми сучасної школи» http://psh.udpu.edu.ua/

Довідки за телефонами:

• (067) 472 25 30 – Ткачук Станіслав Іванович
  • (098) 446 44 24 – Нагайчук Олена Валеріївна
  • (097) 965 59 51 – Дубова Наталія Вячеславівна (оргкомітет)
  • (068) 134 61 00 (для публікації фахової статті)

Вимоги до оформлення матеріалів:

Тези мають відповідати тематиці конференції.

Тези публікуються в авторській редакції і мають бути відредаговані.

Автори несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів.

Матеріали тез доповідей подаються в текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5). Поля: верхнє – 20, нижнє – 20, ліве – 20, праве – 20, обсягом – 3-5 сторінок, які не нумеруються.

Оригінальність авторського тексту не менше 75%.

Порядок оформлення тез доповідей:

– перший рядок містить прізвище, ім’я автора/авторів (шрифт звичайний, у правому верхньому кутку);

– наступний рядок – науковий ступінь, вчене звання, місце роботи: кафедра, факультет (шрифт звичайний, у правому верхньому кутку);

– наступний рядок містить назву закладу освіти (шрифт звичайний, у правому верхньому кутку);

– заголовок тез друкується великими літерами (жирним шрифтом, розміщення по центру);

– пропустивши рядок, подають основний текст доповіді через 1,5 інтервали, розміщення за шириною сторінки, абзац – стандартний відступ – 1,25.

– у кінці основного тексту подається список використаних джерел, оформлений у відповідності до вимог ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання».

Ілюстративний матеріал виконується чітко і якісно, усі ілюстрації супроводжуються підписами (Рис.1. Назва, Рис.2. Назва,…).

Формування збірника протягом місяця після проведення конференції.

Зразок оформлення тез доповідей

Мельник Олексій

канд.техн.наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій за профілями

факультет інженерно-педагогічної освіти

Уманський державний педагогічний університет

імені Павла Тичини

НАЗВА ТЕЗ ДОПОВІДІ

Текст доповіді … [1].

Список використаних джерел:

1. Ткачук С., Мельник О. Конструктивні вимоги до впровадження інформаційно-методичного забезпечення в закладах професійно-технічної освіти. Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету. 2022. № 2. С. 62–67.

Чекаємо на Вас!