Відбувся  захист практики студентів І курсу з-12у групи та з-13а групи заочної форми навчання

Відбувся  захист практики 19.04.2024 р. Здобувачам вищої освіти ОС «Бакалавр» І курсу з-12у групи та з-13а групи заочної форми навчання за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика).

Результати проходження практики студенти подали у формі презентації та звіту-доповіді. Захист практики дав можливість студентам не лише розповісти про свої здобутки, враження, які вони отримали під час роботи з дітьми у тимчасовому колективі, а й про труднощі, з якими довелось зустрітися та шляхи їх подолання.