Настановча консультація щодо написання курсової роботи з педагогіки для студентів 21 та 21з груп

05 березня 2024 року за допомогою платформи Google Meet відбулася настановча консультація щодо написання курсової роботи з педагогіки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня 21 та 21з груп зі спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика).

Під час зустрічі керівник курсової роботи кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Прищепа Світлана Михайлівна окреслила сутність написання курсової роботи, означила технологію опрацювання наукової інформації та нагадала основні методи наукових досліджень.

На прикладі теми курсової роботи визначила структуру, науковий апарат та основні розділи роботи. Детальніше керівник звернула увагу здобувачів на особливості оформлення та захисту курсової роботи.

За результатами студентам було надано методичні рекомендації щодо написання та зразки оформлення курсової роботи.