Настановча конференція щодо проходження навчальної (пропедевтичної) практики для ЗдВО 21 групи денної форми навчання

Настановча конференція щодо проходження навчальної (пропедевтичної) практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 21 групи денної форми навчання

02 квітня 2024 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася настановча конференція щодо проходження навчальної (пропедевтичної) практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 2 курсу 21 групи денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 014.10  Середня освіта (Трудове навчання та технології) освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика).

Керівник групи практики кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Прищепа Світлана Михайлівна ознайомила здобувачів вищої освіти із термінами проходження практики з (08.04. по 19.04.2024 р.), звернула увагу студентам щодо дотримання правил поведінки під час повітряної тривоги. Детально зупинилася на звітній документації, яку здобувачі вищої освіти мають подати груповому керівнику впродовж трьох днів після закінчення навчальної (пропедевтичної) практики.

Здобувачам акцентовано увагу на завданнях практики та окреслено результати її проходження.