Розвиток м’яких навичок у студентів спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології»

Спеціальність «Професійна освіта. Цифрові технології» є досить ємною. Компетенції які надаються за цією спеціальністю направлені на набуття знань, умінь та навичок у сфері професійної освіти та інформаційно-комунікаційних технологій. Відмінною особливістю навчання на освітніх програмах за цією спеціальністю є необхідність застосування інтерактивних методів навчання, у тому числі проведення групових дискусій, практичних кейсів, «мозкового штурму», тренінгів та дискусій.
Так, завідувачем кафедри професійної освіти та технологій за профілями Олексієм МЕЛЬНИКОМ було проведено семінар для здобувачів освіти ОП «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» ОС «бакалавр» та «магістр».
В ході семінару розглядались питання набуття м’яких навичок педагогічного працівника та спеціаліста ІТ-галузі (уміння комунікувати; критичне мислення; емоційний інтелект; командна робота; адаптивність; допитливість, ділова хватка), а також їх вдалого симбіозу для випускників такої спеціальності.