Про організацію та проведення практик освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології

З 18 березня по 26 квітня здобувачі освітньої програми «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» ОС «магістр» приступають до виконання завдань нового виду практики – виробнича (педагогічна) (у закладах фахової передвищої освіти).

Керівник практик факультету Тамара КРАВЧЕНКО акцентувала увагу на новому видові практики, кількості груп, які будуть брати участь в проходженні практики та озвучила керівників практики згідно наказу.

Гарант освітньої програми Олег МАЛИШЕВСЬКИЙ охарактеризував особливості нового виду практики. Керівники практики окреслили завдання, які стоять перед здобувачами освіти та особливостями закладів освіти, на яких безпосередньо буде відбуватись практика студентів.