Настановча нарада з виробничої (технологічної) практики

13 березня 2024 року на факультеті інженерно – педагогічної освіти відбулась нарада з питань проходження виробничої (технологічної) практики спеціальності 015.37 Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології, освітньої програми Професійна освіта (Харчові технології) для студентів 58м та 57мп груп.

У нараді взяла участь керівник практик факультету інженерно – педагогічної освіти Кравченко Тамара, яка познайомила присутніх з термінами, базами, завданнями та груповими керівниками практики. Групові керівники виробничої (технологічної) практики у 58м та 57мп групах Ірина Філімонова та Катерина Кравченко акцентували увагу на завданнях практики згідно специфіки баз практики, звертаючи увагу на охорону праці на виробництві та під час сигналу «повітряна тривога», а також надали зразки оформлення звітної документації.