Реалізуємо право здобувачів вищої освіти на академічну мобільність

Здобувачі вищої освіти освітніх програм «Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика)» за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр» Самохвалова Дар’я, Саранюк Дмитро, Бранченко Артем та Бондарчук Катерина у першому семестрі 2023-2024 навчального року пройшли навчання на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету. Студенти бакалаврату Самохвалова Дар’я та Дмитро Саранюк вивчали навчальну дисципліну «Технологія обробки матеріалів з практикумом» в межах якої опанували технології обробки текстильних матеріалів. Студенти магістратури Бранченко Артем та Катерина Бондарчук вивчали навчальну дисципліну «Технологія обробки матеріалів з практикумом», яку викладав доктор педагогічних наук, професор кафедру технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Андрощук Ігор Петрович. Під час навчання студенти, окрім вивчення освітніх компонентів, ознайомилися з історією кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, освітніми програмами, які реалізуються на кафедрі, науково-педагогічним персоналом кафедри та матеріально-технічною базою.
Завершальним етапом академічної мобільності здобувачів вищої освіти стало успішне складання семестрової атестації. За результатами успішної атестації здобувачів вищої освіти Самохвалової Дар’ї, Саранюка Дмитра, Бранченка Артема та Бондарчук Катерини рішенням кафедри технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини студентам перезараховано відповідні навчальні дисципліни у відповідності до загальних та фахових компетентностей і програмних результатів навчання.