Звітна конференція, присвячена захисту результатів виробничої педагогічної практики з інформатики

19 грудня 2023 року відбулася звітна конференція, присвячена захисту студентами 22, 23 та 33 груп освітнього ступеня бакалавр освітньо – професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика) факультету інженерно – педагогічної освіти результатів виробничої педагогічної практики з інформатики.

Під час зустрічі з використанням відео конференції Google Meet здобувачі освіти поділилися враженнями та набутими під час практики вміннями, продемонстрували свої методичні розробки до підготовлених під час практики занять, а також розповіли про умови роботи шкіл в умовах воєнного стану у різних регіонах України. В ході конструктивного спілкування викладачів фахових предметів, керівників практики та гаранта освітньої програми взято до уваги побажання здобувачів освітнього ступеня бакалавр щодо об’єму та реалізації завдань практики. Результати цієї зустрічі будуть корисні для внесення відповідних побажань до програм практики в умовах воєнного стану. Всі здобувачі освітньо – професійної програми виконали завдання практики у повному обсязі та мають певні напрацювання та успіхи, які, сподіваємось, будуть використовувати надалі.