Відбулася настановча конференція з проходження навчальної (пропедевтичної) практики для студентів 21з групи

Відбулася настановча конференція з проходження навчальної (пропедевтичної) практики для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 21з групи зі спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

На зустрічі, що була проведена за допомогою платформи Google Meet груповий керівник практики, доцент Прищепа Світлана Михайлівна окреслила здобувачам освіти основні завдання навчальної (пропедевтичної) практики, зазначила основні вимоги до оформлення звітної документації.

У процесі консультації груповим керівником було надано студентам схеми для психолого-педагогічного аналізу уроків, схеми складання психолого-педагогічної характеристики учня.