Інструктивно-методична нарада з практики

18 березня 2024 року відбулася інструктивно-методична нарада з питань організації та проведення практики для студентів 2 курсу спеціальності 015.39 «Професійна освіта. Цифрові технології».
Гарант ОП «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» доцент Олексій МЕЛЬНИК ознайомив практикантів з важливістю навчальної (технологічної) практики, вказав на необхідність закріплення та поглиблення теоретичних знань, одержаних студентами в процесі навчання, усвідомлення студентами необхідності отримання практичного досвіду в сфері комп’ютерної діяльності для більш ефективного подальшого навчання.
Керівники практики Андрій ГЕДЗИК та Катерина КРАВЧЕНКО акцентували увагу на техніці безпеки та правилах поводження під час практики, необхідності дотримання інструкцій під час повітряної тривоги в момент перебування на базах практики та складання звіту за її результатами для успішного захисту матеріалів практики.