Студенти та викладачі пройшли тренінг із надання першої допомоги

Як урятувати людину до приїзду швидкої, має знати кожен із нас, особливо в умовах війни. 19 березня студенти та викладачі факультету відвідали Уманську міськрайонну організацію Товариства Червоного Хреста. Представник товариства  Світлана Шабаш провела тренінг із надання першої допомоги. Майже упродовж двох годин ознайомлювались з основними принципами порятунку: боковим стабільно безпечним положенням потерпілого, якісною серцево-легеневою реанімацією та зупинкою кровотечі із практичним відпрацюванням. Кожен із студентів спробував практично виконати алгоритм необхідних дій при виклику спеціальних служб: імітували виклик і повідомляли про надзвичайну ситуацію, кількість потерпілих, стан потерпілих та інше. Протягом тренінгу з надання першої домедичної допомоги студенти мали змогу зробити серцево-легеневу реанімацію на спеціальних манекенах, накласти турнікет, врятувати потерпілого від удавлення.

Студенти дізнались багато важливих моментів, які можуть стати вирішальними для життя потерпілого.

Ми вдячні представникам Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста і особисто Світлані Шабаш за корисну, змістовну та потрібну роботу.