Гостьова лекція доцента Сергія Богомолова

В рамках договору про співпрацю доцентом кафедри обчислювальної техніки Вінницького національного технічного університету, кандидатом технічних наук Сергієм Богомоловим була проведена гостьова лекція на тему «Програмування AVR мікроконтролерів».

Лекція була проведена для студентів ОС «магістр» ОП «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)».

В ході зустрічі лектор провів аналіз та основні аспекти програмних та апаратних засобів даного роду систем. Під час лекції Сергій Віталійович зауважив, що мікроконтролери набору AVR підтримують такі режими програмування: режим послідовного програмування (по інтерфейсу SPI); режим високовольтного паралельного програмування (HVPP); режим програмування через інтерфейс JTAG. Під високою напругою розуміють напругу керування (12 В), що подається на вивід RESET мікроконтролера для переведення останнього в режим програмування.

На прикладі власних розробок Сергієм Віталійовичем продемонстровані елементи систем штучного інтелекту.

Заняття пройшло в дружній атмосфері. Студенти наголосили на цікавий матеріал та легкість його засвоєння, враховуючи його професійну складність.