Презентація проєкту «Academies4 ukraine – strengthen higher education resilience in Ukraine and european union»

27 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету інженерно-педагогічної освіти проведено презентацію проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education).

Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікер, Ірина Кирилюк, наголосила про можливість кожного охочого долучитися до участі у зйомці відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.

Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.