Ми віримо у наших захисників

5 вересня Міжнародний день благодійності. ♥️

Ця дата заснована Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року з метою підвищення обізнаності про важливість благодійності та волонтерської діяльності.  Студенти та викладачі факультету інженерно-педагогічної освіти вкотре об’єднали свої серця навколо добра –  підтримкою ЗСУ –  плели маскувальну сітку для наших воїнів.🇺🇦 Ми віримо у наших захисників та захисниць і впевнені,  що навіть наша маленька справа наближає нас до омріяного миру .

🙏Благодійність – це поклик серця, це щире бажання допомагати та підтримувати. Ця справа не вимагає від нас неможливих зусиль. Даруючи свою підтримку, ми точно знаємо, що там на фронті це додає сил і мотивації . Адже в такий нелегкий час кожен з нас воїн, кожен з нас  тримає оборону і захищає Україну.💙💛

АВТОР ДОПИСУ

Малехіна Ольга