Забезпечення високої якості освіти в єдиному інформаційному просторі УДПУ

7 вересня відбулась онлайн зустріч здобувачів вищої освіти  заочної форми навчання першого року навчання освітнього ступеня бакалавр та магістр усіх спеціальностей із деканом факультету Станіславом ТКАЧУКОМ, методистом заочного відділу Алою ЛОНІНОЮ  щодо організації освітнього процесу та умов виконання договору. Заступник декана з впровадження дистанційного навчання Вадимо ЧИЧУК, ознайомив першокурсників з інформаційно-освітнім середовища УДПУ та специфікою його використання. Інформаційно-освітнє середовище дуже важливе для сучасної освіти, оскільки інформація стала доступною в будь-який час і з будь-якого місця завдяки технологіям.

Основна мета полягає в тому, щоб допомогти першокурсникам розвинути навички, які допоможуть їм ефективно працювати з інформацією, бути критичними читачами та дослідниками, і використовувати ці навички в академічних та професійних контекстах.

АВТОР ДОПИСУ

Захаревич Микола Анатолійович

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій за профілями