Здобувачів освіти ФІПО познайомили з творчою діяльністю університету

З метою забезпечення цілісності виховної роботи в університеті, що полягає у створенні максимально сприятливих умов для професійного, морального, естетичного розвитку особистості, розкриття її здібностей, формування національної самосвідомості, гуманістичних цінностей і творчого мислення 16 вересня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч із  начальником центру культури і дозвілля УДПУ💃🕺 “Гаудеамус” Наталією Алексєєвою.
Наталія Дмитрівна презентувала творчі колективи УДПУ по жанрах.🎭 Здобувачів освіти познайомили з творчою діяльністю університету, розповіли усі нюанси, поділились цікавим досвідом.
Ми сподіваємося, що дане знайомство буде продуктивним і до творчих колективів університету прийдуть нові учасники факультету. 🙏Адже, це досвід, розвиток креативності, почуття задоволення, радості і відчуття свободи, це шанс заявити про себе на всю університетську родину.

АВТОР ДОПИСУ

Бербец Тетяна Миколаївна

заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти