Інформаційно-роз’яснювальна робота серед здобувачів вищої освіти та працівників університету

18 вересня на факультеті інженерно-педагогічної освіти, відповідно до розпорядження ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини № 20 від 13.09.2024 року: «Щодо дотримання протиепідемічних та обмежувальних вимог на період святкування Рош га–Шана», серед здобувачів вищої освіти та працівників університету була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота.

Інформаційно-роз’яснювальну роботу проводив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри техніко-технологічних дисциплін Ковальчук Юрій Васильович.

АВТОР ДОПИСУ

Ковальчук Юрій Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент кафедра техніко-технологічних дисциплін охорони праці та безпеки життєдіяльності