«Мистецтво портрету»

Cтуденти 11 та 18 груп на чолі із кураторами відвідали музей АТО, в якому зібрані матеріали про антитерористичну операцію на сході нашої країни.

Експозиція музею присвячена уманчанам – учасникам АТО, де по крихтам зібрано й систематизовано спогади про загиблих воїнів. Під час екскурсії студенти побачили особисті речі загиблих героїв; приміряли елементи екіпіровки сучасних захисників України; потримали у руках справжні гільзи та осколки, макети автоматів й мін. Оцінили пошкодження обстріляного автомобіля загиблого земляка, що був доставлений з під Дебальцево.

Смуток та гордість огорнув душі відвідувачів цього музею, що слугуватиме постійним нагадуванням про ту високу ціну, яку платить український народ за своє самовизначення.

Також студенти відвідали виставку робіт уманських художників «Мистецтво портрету» в державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань».